تگ h در بهینه سازی سایت

بهینه سازی سایت به زبان ساده یعنی زمانیکه دنبال یک مطلب مرتبط با سایت خود میگردید بیشترین امتیاز را کسب کنید و سایت شما در رده های بالای جستجو به نمایش گذاشته شود. نمایش دادن شما در رده های بالا مزیت هایی را به همراه دارد که مهمترین آن افزایش تعداد بازدیدکننده برای سایت شماست یعنی ترافیک وب سایت شما را افزایش میدهد و این برای شما یعنی افزایش سود در کسب و کارتان . راه های مختلفی برای بهینه سازی سایت برای موتور های جستجو وجود دارد که با استفاده از این تکنیک ها میتوانید رتبه سایت خود را افزایش دهید و آن را به رتبه های بالاتر ببرید .

تگ h

یکی از راه ها تگ h در بهینه سازی سایت است . گفته می شود از تگ‌ h در وبسایت استفاده کنید اما مهم این است که از تگ H (h1,h2,h3,h4,h5,h6) برای بهینه سازی سایت چگونه استفاده کنیم که برای ما سودمند باشد .

آشنایی با تگ‌های H

تگ‌های H یا Headingها ، تگ‌هایی هستند که با کمک و استفاده از آنها ارزش کلمات را نمایش میدهیم و از ۶ تگ اصلی (h1,h2,h3,h4,h5,h6) تشکیل شده است .

 

راه و روش استفاده از تگ‌های h1,h2,h3 و . . .

بطور کلی میتوان گفت موضوع و مطالبی که ارزشمند تر هستند و قرار است ارزشششان را در طراحی سایت به موتورهای‌ جست و جو بفهمانیم را در این تگ ها میگذاریم و در واقع با این تگ کلمات و نوشته ها را برجسته تر نمایش میدهیم تا مورد توجه قرار بگیرند .

از میان این تگ ها ، تگ h1 بیشترین ارزش را در یک مطلب به خود اختصاص میدهد و در هر صفحه تعداد استفاده از آن محدود است و تنها یک بار مجاز به استفاده از آن هستیم .

نحوه استفاده از تگ‌های h در طراحی وب سایت

  • عنوان نوشته در صفحه نوشته را در h1 بگذارید .
  • تیتر پست‌ها در صفحه اصلی با استفاده از h2 .
  • در صفحه اصلی وب سایت ، از تگ h1 برای کلمات کلیدی تنها یکبار استفاده شود .
  • برای کلمه های کلیدی یکبار تگ‌ها را استفاده کنید .
  • استفاده از این تگ ها جای مشخصی دارد و نباید از آنها در ساید بار یا مکان‌ های دیگر سایت استفاده شود.

استفاده به اندازه !!

از تگ ها به اندازه استفاده شود ، استفاده کردن بیش از حد این تگ‌ها برای سئوی سایت مفید نیست . به کلماتی که درون تگ ها قرار میگیرد دقت کنید .

جهت اطلاعات بیشتر و مشاوره با ما تماس بگیرید : 021-229 20 180 | 021-222 73 875

       

نظرات کاربران

برای این مطلب نظری ثبت نشده، شما اولین نظر را ارسال نمایید.

ثبت نظر

875 73 222     180 20 229 - 021