سئو سایت

سئو خیلی با اهمیت است بی‌اهمیتی نسبت به سئو سایت باعث از دست دادن بازدیدکنندگان شما از طریق موتورهای جستجو میشود کسانی که ممکن است از سایت شما دیدن کنند اما بخاطر عدم نمایش شما در صفحه اول جستجو این کار انجام نمی شود . سئو را ارتقا بدهید ، اگر سئو سایت خودتان را ارتقا ندهید موتورهای جستجو نمی‌توانند سایت شما را به راحتی پیدا کنند و بر اساس سرچ و جستجوی کلمات کلیدی که مرتبط با بیزنس شما هستند وب سایت را به نمایش مشتریان و بازدیدکنندگان بگذارند .

توجه کردن به مسائل داخلی (on-site) و خارجی (off-site) همزمان لازم و الزامی است؛ با ارتقای هر دو مورد ، امکان رسیدن به نتیجه مطلوب میسر است .

دقت فرمایید رنکینگ می‌تواند گمراه‌ کننده نیز باشد. چیزی که برای یک شرکت یا موسسه مهم است فروش بالا و کسب سود فراوان است ، صفحات با رنکینگ بالا اگر باعث این امر یعنی افزایش فروش نشوند عملا بی فایده هستند ، هدف اصلی در بیزنس و کسب و کار افراد مختلف باید ارتقا فروش باشد.

توجه نمایید صفحاتی با رنکینگ پایین توانایی رقابت با رنکینگ های بالاتر را دارند .

این امر ممکن است که نمایش صفحه‌ای از طراحی وبسایت یک شرکت کوچک تر بهتر و بالاتر از صفحه‌ی وب سایت شرکت بزرگتر باشد و در رتبه ‌بندی ها مراتب بالاتر را به خود اختصاص دهد .

بعضی از افراد فک میکنند منظور از رتبه بندی های موتور جستجو کل سایت است در صورتی که این تصور کاملا اشتباه است ، موتورهای جستجو صفحه های وب را رتبه بندی می‌کنند نه کل وب سایت را.  

وقتی گفته میشود یک صفحه جایگاه مناسب و خوبی بین موتورهای جستجوگر دارد به خصوصیات و کیفیت های همان صفحه مربوط میشود نه به خصوصیات کل طراحی وب سایت .

سئو و رتبه بندی های مناسب

سئو و بهینه سازی موتورهای جستجو نیاز به وقت دارد تا تاثیرش دیده شود اکثرا میپرسند اگر من سئو را برای کسب و کار خود بکار گرفتم چقدر زمان میبرد تا نتیجه را ببینم و وبسایت من در جایگاه مناسبی قرار گیرد و یا این که این رتبه ای که کسب کردم تا چه مدت زمانی برای من حفظ و نگهداری خواهد شد .

بطور قطعی نمیتوان زمان را مشخص کرد اما هرچه وبسایت تازه تر و جدید تر آپلود شده باشد، برای دیدن نتیجه ی سئو باید صبورتر باشیم و احتیاج به زمان بیشتری است .

یا هر چه وقت بیشتری برای سئو بگذارید مسلما زمان سئو شدن سایت بیشتر خواهد شد واین یک رابطه مستقیم است .

تعیین نتیجه‌ی ارتقای سئو کار خیلی دقیقی نیست و میتوان گفت این نتیجه ثابت نیست.

یعنی ممکن است در چند ماه بعدی نتیجه کاری که امروز بر روی امر سئو انجام می‌دهید را مشاهده کنید پس عجله نکنید .

سئو و نقش موثر رقبای شما در پیشرفت سایتتان

رقبا کسانی هستند که کاری مشابه با زمینه کاری شما انجام میدهند ، همواره رقبا را در نظر داشته باشید ،در حقیقت کلمات کلیدی چالش سختی بین شما و رقبا ی شماست. کلمات کلیدی انتخاب شده بوسیله ی طراحی سایت‌هایی با رنکینگ بالا را نگاه کنید و ببینید رقبا دقیقا چه کاری انجام میدهند و از چه ترفندهایی برای افزایش رتبه ی وب سایت خود استفاده کرده و بهره میبرند . بعد از فهمیدن اینکه آنها برای ارتقای سئو چه کارهایی را انجام دادند سعی نکنید از آنان تقلید کورکورانه ای انجام دهید تا سئو سایت خود را بهبود بخشید بلکه باید کاملا برنامه ریزی شده عمل کنید و بی گدار به آب نزنید .

نباید دو سایت کاملا مشابه هم باشند و باید با هم متفاوت باشند این برای موتورهای جستجوگر مهم است .

جهت اطلاعات بیشتر و مشاوره با ما تماس بگیرید : 021-229 20 180 | 021-222 73 875

       

نظرات کاربران

برای این مطلب نظری ثبت نشده، شما اولین نظر را ارسال نمایید.

ثبت نظر

875 73 222     180 20 229 - 021