طراحی سایت حرفه ای

طراحی سایت حرفه ای ، علاوه بر داشتن شکل و ظاهری زیبا باید اهداف صاحبان وبسایت را هم برآورده سازد . گاهی ادعا میکنیم طراحی سایت حرفه ای و ایده آلی داریم، اگر واقعا چنین است کاربران و بازدیدکنندگان وب سایت ما باید در کوتاهترین وقت و زمان ممکن بیشترین بهره را از سایت ما ببرند و بتوانند با جستجویی اندک و در حداقل زمان به جواب چیزی که به دنبال آن هستند برسند طراحی سایت حرفه ای.

طراحی وب سایت حرفه ای شامل مراحل چندگانه ای است که اجرای درست هر کدام از این مرحله ها در بهره برداری از یک سایت پر اهمیت است .

انتخاب شرکت طراحی سایت حرفه ای

 • شرکت طراحی سایت حرفه ای باید دارای رزومه و نمونه کارهای قوی باشد.
 • شرکت طراحی سایت حرفه ای باید دارای پشتیبانی قوی از سایت باشد.
 • طراحی سایت حرفه ای باید امکان گسترش سیستم را داشته باشد.
 • طراحی سایت حرفه ای باید قوانین گوگل و سئو را برای بهتر دیده شدن سایت رعایت کرده باشد.
 • طراحی سایت حرفه ای باید دارای سرعت لود صفحات و صفحه اصلی سایت بسیار پایین باشد.
 • طراحی وب سایت حرفه ای از نظر رعایت نکات وب گوگل باید امتیاز و میزان آن چک گردد.
 • طراحی وب سایت حرفه ای باید بخش مدیریتی و کاربری بسیار ساده ای داشته باشد.
 • طراحی سایت حرفه ای باید دارای محتوای مناسب و حرفه نیز باشد.
 • طراحی سایت حرفه ای باید دارای قالب گرافیک مناسب باشد.
 • طراحی سایت حرفه ای باید حجم صفحات و عکس ها در حد امکان کم گردد.
 • در طراحی وب سایت حرفه ای باید فایل ها css , js تا حد امکان یکی گردد.

 طراحی سایت حرفه ای باید از نظر سرعت قابل قبول باشد . در طراحی سایت های حرفه ای باید این نکته را رعایت کنیم که سرعت سایت در لود شدن صفحه انتظار قراردادن کاربر و همچنین بحث سئو بسیار مهم و تاثیرگذار است. در طراحی سایت حرفه ای به گونه ای طراحی نمایید که سرعت اجرا و نمایش صفحات سایت بسیار پایین و کم باشد تا بتوانید اطلاعات قابل قبول کاربر را در اختیارش قرار دهید و گوگل نیز امتیاز خوبی برای طراحی سایتی که بصورت حرفه ای طراحی شدن است قائل گردد.
در طراحی سایت حرفه ای سایت خود را در مانتیورهای مخلتف و سیستم های مختلف چک نمایید تا کاربران سایت در زمان مشاهده وب سایت طراحی شده دجار مشکل نشوند. در طراحی وب سایت حرفه ای خود باید سایت را از نگاه کاربران چک و بررسی کنیم تا بتوان امتیاز خوبی را دریافت کنیم زیرا کاربران هستند که با سیستم ها و امکانات مختلف در سایت طراحی شده می چرخند نه ما ! پس در طراحی سایت حرفه ای خود بسیار کوشا ،دقیق وبا سرعت عمل نمایید.

طراحان وب سایت حرفه ای باید همواره به طراحی کاربردی سایت توجه کنند .

طراحی سایت حرفه ای  مشتریان زیادی خواهد داشت زیرا این روزها نیاز به داشتن وب سایت برای همه ثابت شده است و از آن استقبال می کنند . طراحی کاربردی سایت سعی در حذف چارچوب های ذهنی دارد که از قبل در مورد آن فکر شده است و رسیدن به جامع ترین و کامل ترین طرح کاربردی با توجه به حیطه کاری سایت مورد نظر را دارد در عوض به این نکته توجه کنید که کیفیت سایتتان بالا میرود و میتواند بینندگان بیشتری را جذب خودش کند و در نهایت کسب درامد بیشتری را به همراه خواهد داشت .

طراحی سایت حرفه ای

چند نکته مهم در طراحی سایت حرفه ای :

1- ارجعیت هدف بر سلیقه

ارجعیت یعنی اساسی ترین عامل برای طراحی وب سایت حرفه ای فقط و فقط هدف است . سلیقه ی شخصی خود را در این میان وارد نکنید و اجازه ندهید که سلیقه ی شخصی شما را از اهدافتان دور کند. دستیابی به اهداف طراحی سایت در اکثر موارد با سلیقه شخصی شما متفاوت است در این شرایط ما باید به دنبال کردن هدف بپردازیم و سلیقه را فدای مورد مهم تری کنیم ، پس به هیچ وجه طراحی شما نباید هیچ گونه تعصب شخصی در خصوص رنگ و طرح را القا کند و باید محوریت را خدماتی که میخواهید ارائه دهید قرار بدهید و از حاشیه ها دوری کنید .

2- احترام وداشتن صداقت کامل

باید همواره با مشتریان خود صداقت داشته باشید و به نظرهای آنها احترام بگذارید و سعی کنید آنها را در رسیدن به اهداف سایت همسو کنید .

3- از کلمات بی خاصیت در طراحی سایت ح