طراحی سایت حرفه ای

طراحی سایت حرفه ای ، علاوه بر داشتن شکل و ظاهری زیبا باید اهداف صاحبان وبسایت را هم برآورده سازد . گاهی ادعا میکنیم طراحی سایت حرفه ای و ایده آلی داریم، اگر واقعا چنین است کاربران و بازدیدکنندگان وب سایت ما باید در کوتاهترین وقت و زمان ممکن بیشترین بهره را از سایت ما ببرند و بتوانند با جستجویی اندک و در حداقل زمان به جواب چیزی که به دنبال آن هستند برسند طراحی سایت حرفه ای.

طراحی وب سایت حرفه ای شامل مراحل چندگانه ای است که اجرای درست هر کدام از این مرحله ها در بهره برداری از یک سایت پر اهمیت است .

انتخاب شرکت طراحی سایت حرفه ای

 • شرکت طراحی سایت حرفه ای باید دارای رزومه و نمونه کارهای قوی باشد.
 • شرکت طراحی سایت حرفه ای باید دارای پشتیبانی قوی از سایت باشد.
 • طراحی سایت حرفه ای باید امکان گسترش سیستم را داشته باشد.
 • طراحی سایت حرفه ای باید قوانین گوگل و سئو را برای بهتر دیده شدن سایت رعایت کرده باشد.
 • طراحی سایت حرفه ای باید دارای سرعت لود صفحات و صفحه اصلی سایت بسیار پایین باشد.
 • طراحی وب سایت حرفه ای از نظر رعایت نکات وب گوگل باید امتیاز و میزان آن چک گردد.
 • طراحی وب سایت حرفه ای باید بخش مدیریتی و کاربری بسیار ساده ای داشته باشد.
 • طراحی سایت حرفه ای باید دارای محتوای مناسب و حرفه نیز باشد.
 • طراحی سایت حرفه ای باید دارای قالب گرافیک مناسب باشد.
 • طراحی سایت حرفه ای باید حجم صفحات و عکس ها در حد امکان کم گردد.
 • در طراحی وب سایت حرفه ای باید فایل ها css , js تا حد امکان یکی گردد.

 طراحی سایت حرفه ای باید از نظر سرعت قابل قبول باشد . در طراحی سایت های حرفه ای باید این نکته را رعایت کنیم که سرعت سایت در لود شدن صفحه انتظار قراردادن کاربر و همچنین بحث سئو بسیار مهم و تاثیرگذار است. در طراحی سایت حرفه ای به گونه ای طراحی نمایید که سرعت اجرا و نمایش صفحات سایت بسیار پایین و کم باشد تا بتوانید اطلاعات قابل قبول کاربر را در اختیارش قرار دهید و گوگل نیز امتیاز خوبی برای طراحی سایتی که بصورت حرفه ای طراحی شدن است قائل گردد.
در طراحی سایت حرفه ای سایت خود را در مانتیورهای مخلتف و سیستم های مختلف چک نمایید تا کاربران سایت در زمان مشاهده وب سایت طراحی شده دجار مشکل نشوند. در طراحی وب سایت حرفه ای خود باید سایت را از نگاه کاربران چک و بررسی کنیم تا بتوان امتیاز خوبی را دریافت کنیم زیرا کاربران هستند که با سیستم ها و امکانات مختلف در سایت طراحی شده می چرخند نه ما ! پس در طراحی سایت حرفه ای خود بسیار کوشا ،دقیق وبا سرعت عمل نمایید.

طراحان وب سایت حرفه ای باید همواره به طراحی کاربردی سایت توجه کنند .

طراحی سایت حرفه ای  مشتریان زیادی خواهد داشت زیرا این روزها نیاز به داشتن وب سایت برای همه ثابت شده است و از آن استقبال می کنند . طراحی کاربردی سایت سعی در حذف چارچوب های ذهنی دارد که از قبل در مورد آن فکر شده است و رسیدن به جامع ترین و کامل ترین طرح کاربردی با توجه به حیطه کاری سایت مورد نظر را دارد در عوض به این نکته توجه کنید که کیفیت سایتتان بالا میرود و میتواند بینندگان بیشتری را جذب خودش کند و در نهایت کسب درامد بیشتری را به همراه خواهد داشت .

طراحی سایت حرفه ای

چند نکته مهم در طراحی سایت حرفه ای :

1- ارجعیت هدف بر سلیقه

ارجعیت یعنی اساسی ترین عامل برای طراحی وب سایت حرفه ای فقط و فقط هدف است . سلیقه ی شخصی خود را در این میان وارد نکنید و اجازه ندهید که سلیقه ی شخصی شما را از اهدافتان دور کند. دستیابی به اهداف طراحی سایت در اکثر موارد با سلیقه شخصی شما متفاوت است در این شرایط ما باید به دنبال کردن هدف بپردازیم و سلیقه را فدای مورد مهم تری کنیم ، پس به هیچ وجه طراحی شما نباید هیچ گونه تعصب شخصی در خصوص رنگ و طرح را القا کند و باید محوریت را خدماتی که میخواهید ارائه دهید قرار بدهید و از حاشیه ها دوری کنید .

2- احترام وداشتن صداقت کامل

باید همواره با مشتریان خود صداقت داشته باشید و به نظرهای آنها احترام بگذارید و سعی کنید آنها را در رسیدن به اهداف سایت همسو کنید .

3- از کلمات بی خاصیت در طراحی سایت حرفه ای استفاده نکنید

کلماتی که بیشتر در محاوره از آن ها استفاده میشود کاربردی نداشته و بار علمی مثبتی ندارند و نوعی بی اعتباری را برایتان به همراه دارند . ارمقان می آورد .


 • محتوای سایت حرفه ای

دقت کنید مطالبی که در سایت قرار می‌دهید، باید برای بازدیدکنندگان جذاب باشد و آنها را در رسیدن به هدفی که دنبالش هستند هدایت کند .

به محتوای وب سایت اهمیت بدهید ، همواره این نکته را در نظر بگیرید که محتوای سایت روان و کوتاه و بهینه باشد و در عین حال از مطالب جدید و تازه ای که برای کاربران و مخاطبان با اهمیت است استفاده کنید پس بهینه سازی سایت را رعایت کرده و از همه مهم‌تر کاری کنید که سایت برای خواننده مفید باشد.

 

طراحی سایت حرفه ای :

 

همه می دانیم که استفاده از شبکه اینترنت همگانی شده است و بر طبق آمار ها می توانیم به راحتی مشاهده نماییم که در ایران نیز استفاده کنندگان اينترنت هر روزه در حال افزایش و زیاد شدن هستند .

 

دلیل این است که اينترنت جایگاه و بستری است بسیار خوب و مناسب که از طریق ان و به کمک آن می توان به راحتی با فضای اطراف ارتباط برقرار کرد و تمام خدمات را از طریق دنیای اطلاعات و ارتباطات با دیگران در میان گذاشت .

 

تقریبا هر صنف و کاری به اهمیت استفاده از اینترنت واقف هستند و کم و بیش از فواید و گستردگی آن مطلع مي باشند . امروزه یکی از با اهمیت ترین نیاز های واحد های کاری ، طراحی سایت حرفه ای و داشتن یک وب سایت کامل و مناسب است ، وب سایت حرفه ای که از طریق ان بتوان محصولات و خدمات را به دیگران معرفی کرد و انن ها را در محصولات و کار های مربوط به شرکت مشترک کرد .

 

می توانیم خیلی واضح اعلام نماییم که یکی از مطمئن ترین و بهترین راه و روش ها برای معرفی محصولات و حتی خود شرکت ها داشتن و طراحی وبسایت است که قطعا راهی مناسب و کم هزینه می باشد.

 

طراحی سایت

 

در ابتدا باید انتظارات خود را از داشتن یک سایت مشخص نمایید و اینکه چه هدفی دارید و قرار است برای رسیدن به هدف هایتان چه برنامه ریزی هایی انجام دهید و یا مشخص نمودن بازار هدف و مشتریان اصلی شما . اگر این موارد را مشخص نمایید راحت تر می توانید اهداف تان را به پیش ببرید و در کار هایتان موقث تر خواهید بود .

 

شما مي توانيد با هدفي که داريد شروع به ساختن و طراحی وب سايت نمایید و این بار براي رسیدن به اهداف خود گامي متفاوت و اساسی و مهم را برداريد. داشتن یک سایت حرفه ای علاوه بر معرفی شما و بالا بردن اعتبار شرکت تان مي تواند باعث رونق دادن به تجارت و کسب و کار تان گردد و شرکت را به نحوی گسترش دهد .

 

ساخت وب سايت نقش بسيار اساسی و مهمي را در جذب کردن مشتري دارا است ، در حقیقت دنیای مجازی اینترنت همانند یک بازار مجازی عمل می کند که خریداران و فروشندگان را گرد هم جمع کرده و شما نیز با داشتن و طراحی سایت حرفه ای می توانید در این بازار مجازی سهمی هر چند کوچک داشته باشید.

 

چرا طراحی وب سایت حرفه ای را انتخاب می کنیم و هدف ما از این کار دقیقا چه چیزی می باشد؟

 

طراحی وب سایت

 

شاید شما فکر کنید که ممکن است طراحی سایت حرفه ای از نظر قیمتی به نسبت سایر وب سایت های آماده براي شما گران تر شود ، بله این درست است اما در عوض شما یک سایت حرفه ای و تخصصی خواهید داشت که این وب سايت اختصاصي می تواند به اسانی نمايانگر منزلت و وجهه کاري تان باشد و بر روی مسئله ی درآمدزائی شماا تاثیری کاملا مستقیم بگذارد و درامد تان را افزایش چشم گیری دهد .

 

گسترش استفاده از فضای مجازی و اینترنت امروزه شمولیت بسیار زیادی پیدا کرده است و زمینه مناسبی را برای برقراری ارتباط و ارائه خدمات فراهم کرده است. باتوجه به این پیش زمینه برای رونق کاری هر شرکت یا کسب و کاری داشتن یک وب سایت حرفه ای از مواردی است که نباید به سادگی از آن چشم پوشی کرد.

 

طراحی سایت حرفه ای نقش بسیار مهمی در جذب مشتری ایفا می کنند و همچون بازار مجازی عمل می کند که سهم زیادی در رونق اقتصادی و تجاری شرکت یا موسسه دارد.

 

با وجود اینکه طراحی سایت حرفه ای هزینه بالایی نسبت به طراحی سایت ارزان دارد؛ ولی با داشتن یک وب سایت حرفه ای می توانید مطمئن باشید که یک قدم از دیگران جلوتر حرکت می کنند و سریعتر با سایت اختصاصی به مقاصد تجاری خود می رسید.

 

با طراحی سایت حرفه ای پرستیژ کارتان را در مقابل بازدیدکنندگان بالا می برید و در واقع یک سرمایه گذاری بلند مدت برای کسب درآمد تضمینی می کنید.

 

 

 

ویژگی های طراحی سایت حرفه ای :

 

طراحی سایت حرفه ای از یک سری ویژگی هایی برخوردار است که آن را از دیگر سایتها برجسته می کند؛ ایجاد صفحه بدون محدودیت، افزایش یا کاهش تصاویر موجود در گالری از ویژگی های طراحی سایت حرفه ای محسوب می شود.

 

 

 

طراحی سایت باشگاه

 

طراحی سایت حرفه ای باید قادر باشد در صفحه اول گوگل قابل رویت باشد چرا که این کار باعث افزایش تعداد بازدیدکننده از وب سایت و در نتیجه موفقیت آن می شود. این امر ممکن نخواهد بود مگر با رعایت اصول سئو و بهینه سازی سایت.

 

طراحی سایت حرفه ای به منظور شناسانیدن کسب و کار و عرضه محصول یا کالا یا خدما یک شرکت یا موسسه انجام می شود لذا در مرحله اول معرفی خود شرکت و حوزه کاری آن از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است.

 

در طراحی سایت حرفه ای باید صفحات سایت به گونه ای طراحی شود که بازدیدکننده به راحتی با وب سایت ارتباط برقرار کند و نسبت به سفارش خود به سهولت اقدام کند.

 

طراحی وب سایت حرفه ای مناسب مشاغلی است که برای کسب و کار خود اهمیت بسیار زیادی قائل هستند و طراحی سایت را به منزله پل ارتباطی بین خود و مشتریانشان می دانند که این پل ارتباطی هرچه مستحکم تر باشد؛ بنابراین می توان به فروش یا عرضه کالا یا خدمات امیدوارتر بود.

 

طراحی سایت حرفه ای باید مطابق با نیازهای مخاطبان راه اندازی شود و قادر به برآوردن نیازهای آنان باشد. همچنین مسائل امنیتی، سرعت لود شدن صفحات سایت و بهینه سازی و سئو از موارد پراهمیتی است که رعایت آن در طراحی سایت حرفه ای لازم و ضروری است.

 

طراحی سایت حرفه ای به گونه ای باید باشد که قادر به بازشدن صفحات آن در تمامی مرورگرها باشد و کاربر با کمترین کلیک قادر به رسیدن هدفش باشد.

 

در طراحی سایت حرفه ای آنچه باید در نظر گرفت این است که سایت از گرافیک جذاب و کاربرپسندی برخوردار باشد که بعد از جذب مخاطب و بازدیدکننده به سایت قادر به نگهداشتن آنان در سایت و ترغیب به بازدید از دیگر صفحات سایت کند.

 

جهت اطلاعات بیشتر و مشاوره با ما تماس بگیرید : 021-229 20 180 | 021-222 73 875

       

نظرات کاربران

برای این مطلب نظری ثبت نشده، شما اولین نظر را ارسال نمایید.

ثبت نظر

875 73 222     180 20 229 - 021