محتوای طراحی وب سایت

محتوای طراحی وب سایت با کیفیت، عامل کلیدی و مهمی در طراحی سایت است زیرا باعث برقرای ارتباط و ایجاد تعامل با مخاطبین و بازدیدکنندگان وبسایت است.

به محتوای طراحی وب سایت خود اهمیت بدهید ، مشتریان خود را بشناسید و طراحی محتوای سایت با توجه به قشری که مخاطبین شما هستند تهیه و تنظیم کنید .

در طراحی سایت محتوای شما، کاملاً وابسته است به نیازها و انواع خواسته های بازار هدف شما ، اینکه آنها از چه قشری هستند و به چه مطالبی بیشتر اهمیت می دهند و از بازدید کردن سایت شما چه هدفی داشتند .

باید مدام به فکر نیاز های مشتریان خود باشید تا بتوانید آن ها را جذب کنید و رضایت آنهارا جلب نمایید .

 

 

نکته ای را در نظر داشته باشید :

استفاده از جملات نامشخص و یا مجهول اکیدا ممنوع ، شما نباید خواننده را با مطالب خود گیج کنید بلکه باید آنها را به درستی راهنمایی کنید تا به مطالب موردنظر خود برسند و مدت زیادی را در سایت شما بمانند و از اینکه از وب سایت دیدن کردند خشنود شوند .

خوانندگان و کاربران متن های کوتاه تر را بهتر و بیشتر می خوانند و اگر با لغات مناسب و پیام های مرتبط با هم آن هم به شکل صحیح پر شده باشد، بهترین تاثیر را خواهد داشت نسبت به متون طولانی با توضیحات فراوانی که کاملا اضافه هستند و عملا برای کاربر استفاده ای نداشته و بدتر آنان را گیج می کنند.

پس محتوای وب سایت را مختصر و مفید بنویسید تا بوسیله استفاده کردن از کمترین کلمات ممکن ، بیشترین اطلاعات و پیغام را منتقل کنید و مفهوم را به خواننده ی پیام برسانید.

بهتر است با سایت هایی در ارتباط و تعامل باشید که در زمینه کاری مشابه شما فعالیت می کنند و محتوای مرتبط با کار شما دارند .

آپدیت و بروز باشید و در این مورد لازم است از آخرین و تازه ترین اخبار و چالش مرتبط با زمینه کاریتان اطلاع داشته باشید تا بتوانید سایتتان را بروز نگه دارید .

در طراحی سایت هوشمند پرسیدن سوال ومطالعات زیاد و بررسی ایده ها باعث میشود تا گزینه مناسب را انتخاب کرده و در سایت خود قرار دهید.

داشتن درک عمقی از نیاز و خواسته های بازارهای هدف اساسی و مهم است. طراحی وبسایت فقط طراحی ظاهری و گرافیکی در وب سایت نیست . یک .بسایت علاوه بر اینکه به ظاهری زیبا و به روز نیازمند است از نظر محتوا سایت نیز باید غنی و کامل باشد و برای آن وقت گذاشته شود .

محتوای طولانی و خسته کننده و یا محتوای تکراری دردی را از کاربران سایت شما دوا نمی کند و فقط باعث میشود که آنها خیلی زود سایت شما را ترک کنند و یگر به آن سر هم نزنند .

جهت اطلاعات بیشتر و مشاوره با ما تماس بگیرید : 021-229 20 180 | 021-222 73 875

       

نظرات کاربران

برای این مطلب نظری ثبت نشده، شما اولین نظر را ارسال نمایید.

ثبت نظر